Konzultant/ka pre SW podporu digitálneho marketingu (SAP Marketing Cloud)

Konzultant/ka pre SW podporu digitálneho marketingu (SAP Marketing Cloud)

Hľadáme talenty

Máte schopnosť vidieť za dátami ľudí? Máte vášeň pre digitálny marketing? Baví vás analýza dát ? Objavujete radi/y možnosti informačných systémov? Máte chuť každý deň skúšať a učiť sa nové veci? Viete využiť analýzu dát na poskytnutie zážitku klientom?

Hľadáme analytika a kreatívca, ktorý to vie rovnako dobre s dátami ako s ľuďmi. Ideálne talentovaného SQLkára/kárku so záujmom o moderný digitálny marketing, ktorý/á dokáže vnímať potreby ľudí, analyzovať dáta a nastavovať procesy. Konkrétne SAP Marketing/Commerce Cloud (skôr nazývaný Hybris) technológie vás radi doučíme.

Image title


Čo by ste mali vedieť?

 • Orientácia v práci s dátami
 • Znalosť jazyka SQL
 • Znalosť Java/J2EE vrátane Java Servlets, JSP a JSTL
 • Skúsenosti s integráciou prostredníctvom webových služieb - Data hub, Hybris Service Layer, DAOs, Model - Service Interceptors, OCC (Web Services - v2) výhodou
 • Znalosť prostredia SAP a SAP HANA výhodou
 • Znalosť prostredia a procesov digitálneho marketingu
 • Skúsenosti s Enterprise riešeniami a zákazníkmi
 • Znalosť minimálne anglického jazyka, nemecký jazyk výhodou

Čo môžeme ponúknuť?

 • Partia príjemných a šikovných ľudí, ktorých baví, čo robia
 • Práca s technológiami SAP, najmä SAP Marketing Cloud (kedysi nazývaný Hybris)
 • Projekty u zaujímavých zákazníkov
 • Odpovedajúce platové ohodnotenie
 • Pružná pracovná doba
 • Sebarealizácia, atmosféra slobodnej firmy


Kto sme?

Skupina Mibcon

Sme partnerom SAPu a jediným zástupcom za SR a ČR v prestížnej medzinárodnej sieti United VARs. Venujeme sa implementácii informačných systémov SAP. Sledujeme všetky technologické novinky. Mibcon charakterizuje vzájomná spolupráca, sloboda, zodpovednosť. Realizujeme spoločne medzinárodné projekty. Baví nás šport. Radi trávime čas v prírode.

Pracujeme vo vzájomnej kooperácii, pri tom každý sám/a za seba a spolu sa dobre dopĺňame. Zdieľame vzájomne svoje vedomosti a technické debaty sú u nás na dennom poriadku. Budete pánom svojho času, a preto kladieme dôraz na zodpovednosť a samostatnosť.


Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali CV na e-mail: tatiana.orolinova@mibcon.sk, spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov v spoločnosti MIBCON SK s.r.o. v tomto znení:

Súhlas kandidáta so spracovaním osobných údajov

Touto reakciou na pracovnú ponuku udeľujem spoločnosti MIBCON SK s.r.o., so sídlom Rádiová 45, 821 04 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 44 492 804, spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 55630/B (ďalej len “MIBCON“) súhlas so spracúvaním všetkých mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytnutých MIBCON, na účely realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo akúkoľvek inú relevantnú pracovnú pozíciu v budúcnosti. Rovnako súhlasím so spracúvaním údajov spojených s mojou fyzickou identitou, v prípade, že je súčasťou poskytnutých údajov aj moja fotografia. Zároveň vyhlasujem, že všetky poskytnuté údaje, sú správne, pravdivé a aktuálne a súhlasím s ich poskytnutím a sprístupnením tretej strane, najmä ostatným organizačným zložkám skupiny MIBCON, v medziach sledovaného účelu, tj. realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu.