Nie je e-shop ako e-shop (2)

Nie je e-shop ako e-shop (2)

Spokojnosť zákazníka vždy na 1. mieste

V stredu 17.10.2018 sme sa zúčastnili ako kľúčový partner, zaujímavého podujatia SAP Customer ExperiencImage titlee Day, ktoré sa konalo v centre Bratislavy. V príjemnom prostredí reštaurácie FACH sa stretli zástupcovia spoločností z oblastí telco, potravinárstva, výroby, bankovníctva, elektroinštalačného priemyslu a iných, so záujmom o novinky v oblasti SW podpory predaja ich produktov a služieb.

Výkonný riaditeľ MIBCON SK, Juraj Vojtko, a člen tímu realizácie projektu, pre predajcu vybavenia do domácnosti, vývojár Tomáš Sodomka rozprávali o reálnych skúsenostiach s budovaním modernej  omnichannel platformy s pomocou riešenia SAP Hybris Product Content Management (PCM). Produktívny štart nového e-shopu sa konal práve 17.10.201Image title8, skúsenosti to teda boli skutočne čerstvé a z prvej ruky.

Prezentácia obsahovala prevažne ukážky nových funkčností priamo v novom e-shope a vzbudila veľký záujem, čoho dôkazom bolo aj množstvo položených otázok a konkrétnych odpovedí, lebo ako sa vraví, lepšie raz na vlastné oči vidieť, ako 1000x počuť.

V novej podobe pôsobí e-shop prehľadnejšie a rýchlejšie, zároveň umožňuje aj vytváranie mnohých nových kategórií, cielenú cenotvorbu či centralizovanú správu obsahu.

Pre viac informácií o SAP Hybris Product Content Management (PCM) a jeho možnostiach sa začítajte do 1. článku k PCM kliknutím na odkaz tu.

Aby sme vás navnadili, spomenieme hlavné prínosy moderného riešenia SAP Commerce, ktoré predstavujú:

  • Jednoduchá kategorizácia a klasifikácia
  • Centralizovaná a riadená správa obsahu
  • Ľahká rozšíriteľnosť pomocou extenzií
  • Zjednotenie komunikácie naprieč kanálmi


V prípade záujmu o zodpovedanie zvedavých otázok, prezentáciu alebo stretnutie, kontaktujte prosím nášho obchodníka p. Martina Masla (martin.maslo@mibcon.sk).

Mohlo by vás zaujímať