Bavíme sa nielen SAP, pridaj sa k nám

Bavíme sa nielen SAP, pridaj sa k nám

Kto sme? Skupina MIBCON


Sme partner SAPu a jediný zástupca za SR a ČR v prestížnej medzinárodnej globálnej aliancii United VARs. Venujeme sa hlavne implementácii informačných systémov SAP. Sledujeme nové technológie a SAP produkty. Realizujeme spoločne lokálne a medzinárodné projekty od analýzy procesov až po podporu.

MIBCON charakterizuje vzájomná spolupráca, sloboda a zodpovednosť. Pracujeme vo vzájomnej kooperácii, pritom každý sám/a zImage titlea seba a spolu sa dobre dopĺňame. Zdieľame vzájomne vedomosti a technické debaty sú u nás na dennom poriadku. Budete pánom svojho času, a preto kladieme dôraz na zodpovednosť a samostatnosť.

Sme silní, lebo sme súčasťou skupiny MIBCON, ktorú tvorí 6 spoločností a 1 start-up so zameraním na odlišné nielen SAP technológie s dôrazom na vysokú expertízu (spolu cca viac ako 200 ľudí). Ľudovo povedané, keď v niečom nie ste doma, máte sa s kým poradiť, opýtať sa a niekto z nás s tým skúsenosť už spravidla má. Znalosti pravidelne zdieľame a učíme sa navzájom. Dôležité pre nás je, že si pomáhame. Firemné heslo skupiny MIBCON znie: Working together. Čo vie jeden z nás, to rád naučí aj ďalších Mibcoňákov.

Na Slovensku pôsobíme 2 sesterské firmy, MIBCON SK s.r.o. a INFORMA a.s., mohli ste o nás počuť aj pod spoločným názvom MIBFORMA. V tíme na Slovensku je nás spolu 25 ľudí, mladší ľudia, v strednom veku aj starší, skúsení matadori.

Vo voľnom čase jazdíme radi na bicykloch, niekedy aj do práce. Zapájame sa do projektu Do práce na bicykli. Všeobecne nás baví šport a radi trávime čas v prírode.

Nájdete u nás aj takých, čo majú radi fotografovanie, šachy, motorky, hudbu, a ešte všeličo iné.


Aktuálne voľné pozície MIBCON SK s.r.o.:


SAP Cloud Solution Architekt


Frontend JavaScript/UI  vývojár/ka

Backend ABAP/JAVA vývojár/ka


SAP FI Konzultant/ka

Konzultant/ka pre obchod (SD)

Konzultant/ka pre expedičné procesy (SAP LE)

SAP MM Konzultant/ka

Chcem reagovať na pozície

Prosíme kandidátky a kandidátov, ktorí prejavili záujem o niektorú pracovnú pozíciu, aby poslali C.V.  a optimálne aj motivačný list na e-mail: tatiana.orolinova@mibcon.sk, spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov, ktorého znenie nájdete na konci popisu jednotlivých pozícií.Aktuálne voľné pozície v INFORMA a.s. nájdete tu.Nenašli ste „svoju“ pozíciu v zozname aktuálne voľných pozícií? Chcete sa k nám pridať a spolupracovať s nami? Chceme sa s vami stretnúť! Možno nám môžete pomôcť, aby sme sa posunuli vpred spoločne.


A možno máme to správne miesto na to, aby ste sa realizovali. Ak sa chcete pridať k nášmu tímu, pošlite nám aktuálne CV, pár slov o sebe, optimálne motivačný list a viac informácií o Vašej predstave vzájomnej spolupráce na e-mail tatiana.orolinova@mibcon.sk.