mib:project 1.0

mib:project 1.0

Majte svoje projekty pod kontrolou

Dali sme si záležať, aby riadenie projektov bolo s aplikáciou mib:project jednoduché a intuitívne. A dostupné odkiaľkoľvek.

Rýchla doba určuje aj tempo vášho biznisu. Mení a rozvíja sa vaša spoločnosť? Otvárate nové pobočky, uvádzate na trh nové produkty, realizujete marketingové kampane? S týmito aj s inými projektami vám pomôže systém pre správu a riadenie projektov mib:project.

Pri jeho vývoji sme vyšli z mnohých rokov skúseností s tvorbou podobných systémov pre rad zákazníkov. Architektúra mib:project je zároveň pripravená tak, aby ju bolo možné prispôsobiť priamo na mieru vašich prianí a potrieb.Aj zložité projekty spravujte jednoducho


S mib:project môžete svoje projekty spravovať odkiaľkoľvek a kdekoľvek. Nie ste odkázaní len na svoj pracovný počítač. Systém funguje on-line a optimalizovali sme ho tiež pre tablety alebo smarfóny.

V prívetivom užívateľskom rozhraní má každý projekt svoju stránku. V rámci nej si môžete prehľadne zobraziť úlohy a prípadne ju štrukturovať na podúlohy podľa  WBS(Work Breakdown Structure). Na základe termínu úloh vám aplikácia sama vypočíta čas ukončenia projektu a zobrazí kritickú cestu.

Prácu vám uľahčí aj jednoduché preťahovanie prvkov v rámci stránky, teda funkcia drag&dropVlastnosti jednotlivých položiek upravíte jednoducho – nemusíte otvárať detail záznamu, všetky zmeny môžete editovať online priamo zo záznamu.

Jednotlivým členom projektu jednoducho nastavíte oprávnenia presne odpovedajúce ich rolám.Nové aj opakujúce sa projekty prehľadne


Projekty môžete zakladať už v štádiu zámeru a vopred si tak ujasniť ich manažérsku, kapacitnú i finančnú náročnosť. V priebehu projektu môžete všetko kontrolovať a koordinovať, vo vzťahu k ďalším projektom.

Vďaka hierarchickej štruktúre riadenia projektov, odpovedajúcej organizačnej štruktúre vašej spoločnosti, sa budete môcť jednoducho orientovať v už bežiacich projektoch naprieč firmou.

A pokiaľ sa vaše projekty opakujú, môžete si uľahčiť prácu a využiť prednastavené šablóny z minulosti a postupy prípadne zdokonaľovať .Využite ešte lepšie potenciál vašej SAP platformy


Spoznajte ďalšie možnosti vášho systému SAP. Mib:project môžete prepojiť s reportingom v rámci SAP Business Warehouse, so systémami riadenia ľudských zdrojov alebo modulom riadenia projektov.  

Prepojte svoj mib:project aj s ďalšími systémami. Napríklad s poštou a kalendárom v rámci Exchange alebo s protokolom pre ukladanie a prístup k dátam na adresárovom servere LDAP.Buďte jeden tím: komunikujte a zdieľajte


Využite mib:project ako projektovú sociálnu sieť. Pripojte sa k nej napríklad i z mobilu alebo tabletu, buďte v kontakte s kolegami alebo podriadenými, nech ste kdekoľvek. Všetku komunikáciu potom nájdete evidovanú v rámci príslušnej úlohy.

Zdieľajte dokumenty, prideľte kolegom práva k práci s nimi v súlade s rolami členov tímu v rámci jednotlivých projektov. Majte financie pod kontrolou


Mávate problém udržať rozpočet pod kontrolou? Takej situácii vám pomôže predísť reporting rozpočtu, teda podrobné a priebežné zobrazenie jeho čerpania a dodržiavania (CAPEX, OPEX).

Prostredníctvom mib:project môžete tiež sledovať, ako sú na tom s kapacitami vašich ľudí a vyhodnocovať prácnosť im pridelených úloh – očakávanú oproti tej skutočnej.

Aby vás v priebehu projektu nič neprekvapilo, pomôže vám systém urobiť podrobnú a súhrnnú analýzu zdrojov a nákladov úloh, či už jednotlivých, alebo všetkých naprieč projektom, či projektami.Technické parametre mib:project


Aplikácia využíva najmodernejšie webové technológie, ktoré zabezpečujú pohodlnú a efektívnu prácu odkiaľkoľvek.

Mib:project má profesionálne navrhnuté UI, responzívny design a samozrejmosťou je možnosť prispôsobenia aplikácie vo firemných farbách.


Ďalšie informácie sa dozviete v priložených produktových listoch:

mib_project_2.pdf